Hakkımızda

HAKKIMIZDA :
Şirketimiz 1997 yılında İstanbulda kurulmuştur. Sektördeki 21 yıllık deneyiminin ışığında yüksek kaliteli seksüel lubrikant jeller,erotik kozmetikler,love droplar, seksüel bazda insanları harekete geçiren ve yakınlaştıran parfümler, yüksek kaliteli cinsel fantezi ve erotik ürünleri, uygun fiyatlarla son tüketici ile buluşturma becerisini aralıksız olarak günümüze kadar başarıyla sürdürmüştür. 2003 yılından itibaren Avrupanın sektördeki iddialı ve tanınmış firmalarının özel hayata daha fazla heyecan ve farklılık getiren ürünlerini ülkemize yasal olarak ithal eden ve “ Tek Yetkili Distributör etiketiyle dağıtımını yapan ilk firmadır. Amacımız, o yıllarda olduğu gibi bugünde yeniklikçi,kaliteli, güvenli ürünler vasıtasıyla daha mutlu ve sağlıklı bir seksüel hayatın tesisidir...

Bu amaçtan haraketle 2011 yılında yönetim kurulumuz, ithal ettiği ürünleri kendi tesislerinde üretme kararı almış ve devamında bu ürünleri üretme amacıyla Cabs Medikal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. kurulmuş ve Avrupa standartlarının baz alındığı bir üretim anlayışıyla faaliyete geçmiştir. Quality Management Systems ISO 9001:2008 ve ISO 13485:2012' nin uygulandığı tesisde üretilen ürünler için firmamız, Avrupa Birliği Komisyonu tarafında yetkilendirilen, bağımsız ve kararları tüm dünyada geçerli denetim kurumu Notified Body'den Medical Device Directive 93/42/Annex V 'e göre yapılan hassas incelemeler sonrası verilen Production Quality Assurance System Certificate'e ( CE sertifikası) sahiptir ve tüm medikal kayganlaştırıcı jellerimiz Sınıf IIa'dan Tıbbi Cihazdır.Sonuç olarak ürünlerimiz, üretim hazırlıkları dahil, üretiminden son tüketiciye ulaşıncaya kadar geçen süreçte tüm kalite kontrollarından titizlikle geçirilmekte ve yenilikçi,kaliteli ve güvenli olmaları sebebiyle insanlarımıza ihtiyaç duydukları daha mutlu ve sağlıklı bir özel hayat temin etmektedir.

 

Bununla beraber firmamız, gelen talepler paralelinde ihtiyaç duyulan tüm kozmetik ürünleri ve uzun süreli kaydırma özelliğine sahip,yüksek kaliteli ve ekonomik,su bazlı ve yağsız,ph optimal,non-allergic ve iritasyon yaratmayan,herhangi bir tosik madde içermeyen,vücudun hormon balansını bozmayan ve gebeliği önleyici herhangi bir madde içermeyen aromalı / aromasız medikal kayganlaştırıcı jelleri Private Label olarak üretebilmektedir..

 

Private Label üretim hakkında bilgi almak, talepte bulunmak için lütfen tıklayın.