İade & Değişim

İADE & DEĞİŞİM :

 

Satın aldığım ürünleri iade edebilir miyim ?
Aşağıda belirtilen şartların karşılanması durumunda satın aldığınız ürünleri teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde bizimle yazılı veya sözlü olarak iletişime geçerek iade edebilirsiniz.
1)
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

2) Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz.Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız.

 

Satın aldığım ürünleri başka bir ürün(ler) ile değiştirebilir miyim ?

Şirketimiz iyi niyet çerçevesinde satın aldığınız fakat satmakta zorlandığınız ürünleri değiştirme hakkı sunmaktadır. Fakat bunun için aşağıdaki şartların karşılanması gerekmektedir ;

1) İade etmek istediğiniz ürünlerin son kullanma tarihlerinin minimum 6 ay olması gerekmektedir.
2) Ürünlerin başka bir müşteri tarafından satın alınabilecek durumda olması gerekmektedir.


Ürünlerim eksik/yanlış geldi, ne yapmalıyım ?

Siparişinizi teslim aldığınız gün bu durumu bizi yazılı veya sözlü olarak bildirin. Şirket yetkililerimiz sorunu ortadan kaldırmak için gerekli süreci başlatacaktır.